Zobrazit menu

O společnosti Body Factory

Najdete zde ucelené služby v oblastech: péče o tělo a formování postavy, péče o obličej a dekolt, poradenství při hubnutí a dietě, aktivní a pasivní cvičení a fitness, aj., které zajišťuje high care studio Body Factory s.r.o.

V Centru zdraví a krásy se sdružuje hned několik subjektů, kteří jsou specialisty ve svém oboru a přistupují ke svým zákaznicím s maximální péčí a porozumněním.

Najdete zde ucelené služby v oblastech: péče o tělo a formování postavy, péče o obličej a dekolt, poradenství při hubnutí a dietě, aktivní a pasivní cvičení a fitness, aj., které zajišťuje high care studio Body Factory s.r.o.

Dále jsou v centru zdraví a krásy poskytovány služby kosmetické, manikérské a pedikérské, kadeřnické, depilace, solárium, aj.

Společnost Body Factory s.r.o. působí na trhu již 11 rokem a tudíž je zkušeným odborníkem ve svém oboru.

High care centrum Body Factory se zabývá hlavně komplexními programy formování postavy a speciálními kosmetickými ošetřeními. Hlavní předností centra je bezesporu to, že využívá nejmodernější přístrojové vybavení na trhu, které zaručuje viditelné výsledky a spokojenost klientek.

"Než začneme jakýkoliv nový přístroj v našem centru plně využívat při procedurách na tvarování postavy a hubnutí, musí projít řadou kontrol a testování! Naším cílem jsou profesionální služby a hlavně spokojení klienti, kteří se k nám budou rádi vracet".

Dalším zaměřením společnosti Body Factory s.r.o. je poradenství při vybavování nových studií zaměřených na péči o tělo a formování postavy. Zájemci, o prověřené a kvalitní vybavení do svého studia, se mohou na společnost Body Factory s.r.o. obracet skrze internetový e-shop www.salony-vybaveni.cz, kde koupí vše, co je potřeba pro zařízení a následující provoz kosmetických center a studií.

Společnost rovněž poskytuje možnosti rekvalifikačních kurzů školení obsluhy přístrojů, kdy se snaží dát začínajícím provozovatelům ucelené informace o úspěšných procedurách a pomoci jim vybrat přístroje, které jsou oblíbené, účinné a hlavně poptávané trhem spotřebitelů.

Společnost rovněž dokáže poradit začínajícím provozovatelům i v nezbytné legislativě a marketingu.

"Klientům se věnujeme s maximální péčí a odměnou je nám jejich spokojenost."
"Těšíme se na Vaše zavolání a osobní návštěvu Centra zdraví a krásy - ul. Táboritská 16/24, Praha 3."

Videovizitka: Body Factory - Centrum zdraví a krásy