Zobrazit menu

Manikúra a pedikúra - Praha 3

Manikúra

Manikúra Praha 3

V oblasti péče o nehty vám nabízíme širokou škálu služeb a profesionální a kreativní přístup našich manikérek. V centru zdraví a krásy klademe velký důraz na čisté a příjemné prostředí a hlavně kvalitně provedenou práci, za kterou ručíme.

Lázeňksá pedikúra

Zakladní a kompletní lázeňská pedikúra, která zahrnuje:

  1. Léčebná koupel se solí z mořských řas.
  2. Odstranění zrohovatělé kůže z chodidel, včetně zahlazení speciálním peelingovým pilníkem.
  3. Úprava nehtového lůžka a kůžiček, broušení zrohovatělých nehtů a konečná úprava - dle požadavků klientů je možná aplikace léčebných přípravků dle rozsahu onemocnění.
  4. Nedělitelnou součástí pedikúry je aplikace výživných krémů, kterými se účinnost zvyšuje v termobotách, které podporují a napomáhajík prokrvení, hydrataci, zjemnění chodidel a vyhlazení pokožky.
  5. Na závěr reflexní masáž chodidel a úprava nehtů dle požadavků klientů: francouzká úprava, klasické lakování, nanášení gelu, apod.

Pedikúra se provádí v polosedě nebo v leže, přispívá k celkové relaxaci těla a je to jeden z důvodů, proč se k nám klienti rádi vracejí.

Využjte profesionální práce našich manikérek a pedikérek

Profesionální  a velice příjemné manikérky a pedikérky  vám poskytnou tu nejlepší péči a postarají se, aby jste od nich odcházeli s tím nejlepším pocitem a hlavně s krásně vypadajícími nehty.

Veronika - Kosmetické služby a mani - pedi 

Nabízené služby:

  • Kosmetika - speciální novodobá ošetření
  • Pedikúra manikúra 
Tel.: 737 154 787

Taťána - manikúra a pedikúra

Manikúra a pedikúra - Taťána

Nabízené služby:

  • Manikúra, pedikúra
  • Masáže
Tel.: 731 374 741