Zobrazit menu

Ozonový parní box

Ozonový parní box

Box 2in1 = parní lázeň (sauna) + ozonová terapie 

OZONOVÁ PARNÍ SAUNA

KOmbinace ozónu a parní sauny je progresivní způsob jak redukovat problémy v pohybovém aparátu.

Ozonová terapie pomocí parního boxu je v současnosti jednou z nejúčinnějších ozdravných terapií. Ozónovou terapii je možné využívat v kosmetice, při tvorbě vrásek, obnově pružnosti a trudovitosti pokožky, celulitidě,velice úspěšně likviduje vápenité výpotky v kloubech a redukuje ploténkové potíže.

Ozonová terapie pomáhá při léčbě obezity, srdečních chorob, svalových zranění, mozkové mrtvice, neplodnosti, drogové závislosti, cukrovky, artrózy a dalších onemocnění.

Pokud cítíte, že na Vás jde chřipka nebo rýma, tak stačí absolvovat 3 terapie a příznaky zcela vymizí. Pokud Vám nemoc již propukla, tak se průběh zkracuje z týdne na 3 dny. 

Funguje také jako účinná fyzioterapie, umí zvýšit sexuální apetit, pečuje o  zdraví a krásu a účinně detoxikuje organismus.

Proč je terapie s párou a ozonem O3 tak účinná?

Terapie kombinuje dvě všeobecně známé léčebné metody, kterou je ozónová terapie a vodní léčba pomocí páry za účelem zvýšení teploty organismu.

Díky inovativnímu řešení právě parního boxu, lze tyto obě metody skloubit do jedné, čímž vzniká jedna z nejúčinějších doplňkových terapií k rehabilitacím a ozdravným kúrám.

Byli jsme v TV pořadu SUPERMÁMA a rozebírali novinky roku 2013:

Hlavní oblasti použití parního boxu:

 • Péče o zdraví a krásu
 • Dermatologie, vyhlazení pokožky
 • Ochrana pokožky a prostředek proti stárnutí
 • Léčba akné
 • Detoxikace organismu
 • Obezita či hubnutí
 • Svalové zotavení
 • Fyzioterapie
 • Prevence chorob
 • Zánět kloubů / Artróza
 • Srdeční choroby
 • Mozková mrtvice
 • Cukrovka

Co je ozon?

Ozon vzniká ve stratosféře působením ultrafialových paprsků, kde vytváří ochranný filtr proti UV záření. Ozon dále vzniká při elektrických výbojích v bouřce působením blesku a fotochemickou reakcí výfukových plynů. A v neposlední řadě je ozon dále vyráběn i uměle pomocí přístoje.

Slovo ozón je převzato z řečtiny a znamená „vonět“. Ozon je molekula, která se skládá ze tří atomů kyslíku. Ozon je bezbarvý modravý plyn. Vůně se podobá zacházení s „horským sluncem“ nebo návštěvě na plovárně.

Jak ozon pomáhá?

A jak ozon pomáhá lidskému organismu? Po bouřce je možno pociťovat zvláštní vůni a jistou čistotu ovzduší. Příroda pookřeje a člověk se cítí lépe, uvolněně. Prostředí je prosiceno ozonem, plynem s charakteristickou vůní. Tyto příznivé podmínky zapříčinila tříatomová molekula kyslíku neboli ozon, chemický vzorec O3.

Léčivá síla ozonu

Ozon vykazuje vynikající účinky na lidský organismus. Má schopnost likvidovat viry, bakterie a plísně. Biochemicky působí při poruchách imunity, příznivě ovlivňuje prokrvení organismu. Uvolňuje energii a přispívá k regeneraci stavu při fyzickém i psychickém vyčerpání.

Působení ozonu na lidský organizmus vychází z účinků, které jsou dostatečně známy laboratorními studiemi a ověřeny klinickými zkouškami.

Léčivé účinky ozónu spočívají v tom, že umí svoji energii předat vyčerpaným buňkám. Pokud mají buňky dostatek energie, mají dostatek sil na všechny svoje procesy a ještě jim zbývá síla na regeneraci. Díky tomu se daří ovlivnit celou řadu onemocnění, kde dosavadní léčba selhala. Schopnost regenerace tkání po nemoci i úrazu se mnohonásobně zrychluje.Více

 

Základní cena 690,- Kč / 60 min.
Cena zahrnuje 30 min. pobytu v parním boxu 3in1 a 30 min. pobytu v solné jeskyni.*

Možnost zakoupení pernamentky či dárkového poukazu:

 • 10 návštěv v celkové ceně 4 900,- Kč = 10 x 60 min.
  1 návštěva v ceně 490,- Kč zahrnující 30 min. pobytu v parním boxu 3in1 a 30 min. pobytu v solné jeskyni.
 • 10 návštěv v celkové ceně 3 900,- Kč = 10 x 30 min.
  1 návštěva v ceně 390,- Kč zahrnující 30 min. pobytu v parním boxu 3in1.

*Po návštěvě parní sauny s ozonovou terapií je vhodné organismus aklimatizovat z teplého prostředí sauny. Proto nabízíme relaxační a zároveň ozdravný pobyt v solné jeskyni nebo lymfodrenáž v ceně 200 Kč/20 min.