Zobrazit menu

Radiofrekvence na obličej

Radiofrekvence na obličej je výborným pomocníkem pro odstranění obličejových vrásek a obnovení tvorby kolagenu, který je potřebný pro mladivstvý vzhled pleti.

Mono-tri-hexapolární radiofrekvence zaručuje bezbolestné řešení problému s rychlým výsledkem. Teplo pomáhá v první fázi vypnout pokožku a zároveň stimuluje kolagenová vlákna, která vyplní „mezírky" jež vzniknou po vypnutí pokožky a trvale tak pomáhají odstranit jednotlivé nerovnosti pokožky.

Radiofrekvence je jednou z nejstaršních metod používaných v estetické medicíně. Výhodou radiofrekvencí je okamžitá reakce pacienta na ošetření a dlouhotrvající účinky.

Indikace

  • Vyhlazení vrásek, vypnutí pleti, odstranění dvojité brady, vypnutí dekoltu a vypínáním podkoží. 

Radiofrekvence

Radiofrekvenční ošetření - aplikace

  • Obličej, krk, dekolt.

Radiofrekvence znovu aktuvuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken

V mládí má pleť dostatek kolegenových vláken. S přibývajícím věkěm se však elasticita pleti snižuje a kolagenová vlákna se snižují, což má za následek nerovnsot pleti a tvorbu postupných drobných prohlubenin neboli vrásek. Kolagen, který se podílý na tvorbě vrásek je možné stimulovat pomocí působení tepla a mikroproudů. Ty kolagenová vlákna pomáhají regenerovat a působí na jejich množství, kdy jejich počet násobí až desetinásobně.

Prvotní efekt ošetření je vypnutí pokožky a pocit stažené kůže v obličeji či dekoltu - toto představuje okamžitý efekt ošetření - v následujících dnech dochází k obnově vláken - obnova kolagenových vláken je dlouhodobý proces trvající cca 3 týdny.

Rizika a kontraindikace

  • Těhotenství, epilepsie, poruchy srážlivosti krve, dermatitida, psoriáza, opary, cukrovka, mykózy, kardiostimulátor, problémy termoregulace, přecitlivělost tkáně.

Ošetření trvá cca 40 minut.
Ceny se pohybují od 1 500 Kč za proceduru.

Radiofrekvence
Princip rozpouštění tukových buněk