Zobrazit menu

Tetování vlasů

Představujeme Vám světovou novinku - tetování vlasů

Jestliže máte problém s trvalou ztrátou vlasů a máte komplex z holé hlavy, pak pro Vás máme unikátní řešení. Jedná se o tetování vlasů.

Tetování vlasů neboli hair tattoo

Spousta mužů špatně nese, když přijdou o vlasy a řeší to různými způsoby od nošení tupé až po nastřelování vlasů. My Vám nabízíme unikátní způsob tzv. kamufláže holé hlavy. Jedná se o hair tatto neboli tetování vlasů.

Tetování vlasů, hair tattoo

Pozor, probíhá vlasová rekonstrukce!

Metoda tetování vlasů spočívá v tom, že jsou různé odstíny barvy (pigmentu) aplikovány do části hlavy, kde vlasy chybí. Tatér se snaží dodržet tvar růstu, i hustotu chybějících vlasů.

Pro koho je metoda tetování vlasů určena?

Tetování vlasů je určeno pro zakrytí následujících nedostatků:

  • Kouty, příliž vysoké čelo.
  • Lysiny na hlavě (temeno, celá hlava).
  • Řídké vlasy, mezi kterými prosvítá pokožka.

Barva je velmi důležitá a proto poskytuje ty nejlepší speciální barvy na minerální bázy pro tento úkon určené! Na výběr je z 8 kvalitních odstínů pro všechny barvy vlasů. Tudíž se nemusíte bát, že vám hlava po nějakém čase „zmodrá“ nebo se tečky rozpijí v nevzhledný flek na hlavě!

Jak dlouho tetování vlasů trvá?

Doba úkonu a cena závísí od toho, jak velká plocha hlavy se tetuje.

- temeno - 2 - 2,5 hod
- celá hlava 3 - 5 hod

Postup před tetováním vlasů

Dohodněte si termín! Přijďte s umytými vlasy, protože min. 3 dny po aplikaci si nebudete moci namočit hlavu. Vlasy mějte buď úplně oholené nebo střižené max. 5 mm. Pokud chcete abychom Vám tetovali jen malé plochy, nemusíte se stříhat úplně na krátko. Mezitím co bude působit anestetikum, předkreslíme Vám tvar (vemte s sebou třeba i fotky z doby kdy jste vlasy měli), vybereme vhodný odstín a danou plochu přetetujeme. Zhruba za 6 týdnů si dohodneme korekci, kde zahustíme imitovaný porost vlasů.

Následující domácí péče:

  1. První 3 dny po zákroku si hlavu nenamočte. Od 3. dne oplachujte jen čistou vodou. Od 5. dne můžete i šamponovat.
  2. 2 týdny se vyhýbejte přímému slunci a soláriu.
  3. Alespoň 3 dny po zákroku se vyhýbejte prašnému prostředí a silnému pocení (vynechejte fitness).
  4. Když Vás začně v průběhu hojení tetované místo svědit, neškrabte a neoupujte strupy. Raději pokožkunamažte hojivým krémem.
  5. Hojení trvá max. 7 dnů, potom intenzita barvy jemně zesvětlá a už se výrazně nemění.
  6. Prvních 10 dní po zákroku si hlavu neholte žiletkou.
  7. Hlava se nesmí přemastit, jinak by došlo k mokvání a barva by se rozpila!


Tetování vlasů (Hair Tatoo) vám nahradí chybějící vlasy zhruba na 1 - 1,5 roku, v závislosti od intetnzity použité barvy. Potom je zapotřebí tetování doplnit či už kvůli intenzitě barvy nebo dotetování nových míst na hlavě na kterých vlasy vypadaly.

1(9) 2(7) 2
3(7) 14 10(2)
16 3 9(2)

Informace pro studia a salony:

Přístroj na tetování vlasů si můžete pořídit i do svého studia viz. http://www.salony-vybaveni.cz/tetovaci-pristroj-hfs/. Provádíme komplextní proškolení na obsluhu přístroje!