Redukce inkotinence

Postnatální stresová inkontinence je u žen po těhotenství a porodu velmi častá. Dochází k němu stresem působícím na svaly pánevního dna obvykle během vaginálního porodu. Každodenní jevy, jako je kýchání, smích nebo kašlání, mohou způsobit únik a dokonce i některé formy cvičení nebo zvedání těžkých břemen.

Ve většině případů se postnatální stresová inkontinence sama upraví v měsících následujících po porodu, když se svaly pánevního dna opět napnou. Cvičení pánevního dna, jako jsou kegely, se doporučují po porodu, ale proces opětovného posilování pánevního dna vám může připadat jako dlouhý proces.
Poporodní stresovou inkontinenci lze účinně 

Magické křeslo OFAN - posiluje svalstvo 

OFAN Magic Chair je nechirurgické, rychlé a bezbolestné ošetření, které dokáže účinně snížit a léčit příznaky postnatální stresové inkontinence.
Ošetření využívá technologii  Electromagnetic systém, která stimuluje svaly pánevního dna. Svalové kontrakce pracují na opravě a zpevnění pánevního dna a pomáhají klientům znovu získat kontrolu nad močovým měchýřem.
Tradiční cvičení pánevního dna neboli Kegels zahrnuje napínání a uvolňování svalů pánevního dna, aby je posílilo. Toto ošetření může přinést tisíce supramaximálních kontrakcí svalů pánevního dna, což je ekvivalent 11 000 Kegelových cviků.

Ceník 


zj.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.