KMENOVÉ BUŇKY - ŠVÝCARSKÉ JABLÍČKO

Omlazení pleti

Nabízíme vám profesionální kosmetické ošetření založené na principu rostlinných kmenových buněk z odrůdy švýcarského jablka.

Tento program kosmetického ošetření stárnoucí nebo časem poničené pleti má za cíl navrátit pleti její přirozenou svěžest a jas.

Významná technologie s viditelnými výsledky již po prvním sezení, a to díky svému složení s vysokým obsahem kmenových buněk. Ty jsou extrahovány z odrůdy švýcarského jablka Uttwiler Spätlauber, které je velmi ceněno pro své mimořádné vlastnosti v oblasti buněčné obnovy.

Zárodečné buňky této odrůdy mají nevídané vlastnosti. Laboratoře Selvert je začaly využívat v nové řadě CELL VITALE proti stárnutí. Zároveň mají zárodečné buňky jablek vliv na zárodečné buňky pleti.

AKTIVNÍ LÁTKY:

  • Kmenové jablečné buňky (Uttwiler Spätlauber) - pochází ze speciální odrůdy švýcarského jablka a byly ceněné kvůli své trvanlivosti a odolnosti již v 18 století. Složení těchto buněk je bohaté na proteiny, které chrání kmenové pleťové buňky. Prodlužuje jejich životní cyklus a chrání je proti vnějším škodlivým vlivům.
  • Ovaliss - obnovuje a modeluje kontury obličeje díky vysokému obsahu glaucinu, což je polyfunkční molekula, která redukuje tuk, nahromaděný v těchto oblastech.
  • Vitamíny A, E, C, B3, B5, B6 - chrání pleť proti volným radikálům, aktivuje kolagenová vlákna. Chrání pleť proti předčasnému stárnutí a ochablosti. Dodávají pleti antioxidanty, hydratují a zvláčňují.
  • Avokádový olej - obsahuje vitamíny A,D a E. Avokádový olej důkladně vyživuje zvláčňuje a změkčuje pleť.
  • Extrakt ze semene koňského kaštanu - napomáhá cirkulaci krve a má velmi efektivní ochranný faktor, který chrání pleť proti volným radikálům.
  • Organický křemík ( Silanetriol arginate) - je velmi efektivní při redukci jemných ale i hlubokých vrásek, zabraňuje ztrátě pružnosti pleti.

BYLI JSME V TV POŘADU SUPERMÁMA A ROZEBÍRALI NOVINKY ROKU 2013:

jablíčko

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.