PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

PRODLUŽOVÁNÍ ŘASDíky přirozenosti, nenáročnosti a především neodolatelnému půvabu, tato novinka otřásla světem.

Pořiďte si nádherné dlouhé a přirozené řasy, které Vám budou ženy tiše závidět a muži obdivovat.

Prodloužené zatočené řasy orámují Vaše oko neodolatelnou délkou, objemem a dodají Vašemu pohledu smyslnou a vzrušující jiskru..

JB Lashes

JB LASHES ŘASY OD SPOLEČNOSTI JB COSMETICS

JB COSMETICS je jednou z prvních a největších firem zabývajících se prodlužovním řas na americkém trhu.

Řasy JB LASHES jsou ručně vyráběné a stále se monitoruje jejich pevnost, délka a tvar.

S pomocí nanotechnologie firma JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhesivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí.

Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB Cosmetics zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - před a po aplikaci PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - před a po aplikaci

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

MOHU POUŽÍT NA PRODLOUŽENÉ ŘASY ŘASENKU?

Jedinou černou řasenku, kterou můžete použít na JB prodloužené řasy je Volume-Up Coating řasenka, kterou můžete zakoupit od své JB designérky ihned po aplikaci. Dodává řasám hustotu, délku a krásnou křivku. Je vodou odstranitelná. Nezapomeňte: NIKDY nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejím odličování by mohlo dojít k narušení lepidla z prodloužených řas a tím odpadnutí JB řasy.

POŠKOZUJE PRODLOUŽENÍ ŘAS VLASTNÍ ŘASY?

Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmí lehké. Proto nemůže způsobit žádné poškození. Každý z našich výrobků je důkladně testovaný týmem zkušených techniků JB COSMETICS, aby byla zaručena nezávadnost.

CO DĚLAT, KDYŽ MÁ KLIENTKA ŘASY BLEDÉ?

Je nutné řasy nejprve nabarvit, ale nikoliv v ten stejný den. Nejlépe 48 hodin před aplikací.

JEDNÁ SE O SEMIPERMANENTNÍ NEBO PERMANENTNÍ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS?

JB LASHES pochází z USA, stejně jako první lídři této technologie prodlužování řas. Tato metoda – tj. řasa na řasu – se celosvětově nazývá Semipermanent Eyelash Extensions – tedy Semipermanentní prodlužování řas. Jedná se o nejvýstižnější název, protože výraz permanentní by v této souvislosti znamenal, že jednou aplikované řasy Vám vydrží po celý život. A to - vzhledem k tomu, že růstový cyklus řasy je dva až tři měsíce – není možné. Semipermanentní je tedy správné a celosvětově respektované označení této metody.

JAK DLOUHO PRODLOUŽENÉ ŘASY VYDRŽÍ?

Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené JB LASHES řasy stejně dlouho, jako cyklus vlastní řasy. Protože vlastní řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se 3 až 4 týdenní interval doplňování, aby řasy vypadaly stále plné.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.