CELULITIDA PRAHA

CELULITIDA NENÍ JEN JEDNA – EXISTUJE VÍCE DRUHŮ!

Celulitida je způsobena špatnou funkcí lymfatického systému, hromaděním tuku v podkoží a stárnutím podkožního vaziva. Pomerančová kůže neboli celulitida bezesporu představuje velký problém, a to nejen pro ženy trpící nadváhou, ale i pro hubené a mladé dívky, které začíná celulitida nejčastěji trápit již v období prvních hormonálních změn jako je puberta a dospívání.

Dalšími mezníky, kdy se začíná celulitida objevovat, je období těhotenství či přechodu. Celulitida vzniká ve velké míře přávě díky ženským hormonům. Když se k tomu pak přidá nesprávné stravování, málo pohybu a celkově špatná životospráva, tak přichází ona nenáviděná celulitida a nastává otázka, co s ní?

Celulitidu a její projevy lze řadit do třech až pěti typů (stádií). Prvním stádiem je tzv. tuková celulitida, která vzniká díky nechtěným tukovým polštářkům a lze ji také nazývat „celulitida měkká“. Další typ celulitidy je spojován se zadržováním vody a nedostatečným vylučováním toxinů – jedná se o tzv. „infiltrovanou celulitidu“. Tato celulitida je na povrhu většinou pružná. Nejtěžším stádiem je pak celulitida fibrózní, která má za následek ztuhlé až ztvrdlé oblasti, které mohou být i velice bolestivé.

CELULITIDA A JEJÍ HLAVNÍ PŘÍČINY:

Mezi hlavní příčiny, kdy celulitida vzniká patří genetická dispozice a stárnutí, hormonální antikoncepce, Hormonální změny, jako je puberta, těhotenství či přechod. Málo pohybu, nevyvážená kalorická strava a nadváha, kouření, alkohol a stres a překyselení organismu.

BYLI JSME V POŘADU "SAMA DOMA" A ŘEŠILI TÉMA CELULITIDA:

JAK BOJOVAT PROTI CELULITIDĚ?

Rádi vám pomůžeme a odborně poradíme. Máme k dispozici velmi účinné přístrojové vybavení a dlouholeté zkušenosti v této oblasti. V našem Centru zdraví a krásy používáme několik hi-tech přístrojů, s jejichž pomocí pomocí řešíme celý problém komplexně dle potřeb jednotlivce - využíváme osvědčeného postupu léčebného konceptu, který nese název "Diferencované ošetření celulitidy".

Ceník 

Chcete provádět stejné ošetření a rádi byste našli výkonný přístroj? Zde je odkaz na poradenství a výběr přístrojů.

https://www.salony-vybaveni.cz/

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.