BEZPEČNÉ OPALOVÁNÍ 

POKUD BUDETE DODRŽOVAT NÁMI DOPORUČENÝ POSTUP, TAK VAŠE PLEŤ BUDE SAMETOVĚ OPÁLENÁ, PLNÁ HYDRATACE. 

 

JAK PEČOVAT O PLEŤ PŘI AKTIVNÍM SLUNĚNÍ PŘÍMO U MOŘE A POBYT V KLIMATIZOVANÝCH PROSTORÁCH?

 

  • Silně Hydratujte   - Collagen s KH – speciální produkt vyvinutý ve spolupráci se špičkovými odborníky na kosmetické produkty a paní Hedvikou, která definovala složení přesně podle aktuálních potřeb svých klientek.  
  • Podpořte průnik Collagenu vitamínem C – Skvělý výrobek španělské firmy Selvert, která se profiluje špičkovými produkty ze švýcarských laboratoří.
  • Pečujte o oční okolí s pomocí Phyto active Gel kmenové buňky. Neuvěřitelně příjemný a sametově hebký krémový gel z produkce USA. Složení je skutečně unikátní. Pro mladistvý vzhled očních partií je určen luxusní fytoaktivní gel značky Quintessence z exkluzivní řady Q-SkinScience. Výtažky z kmenových buněk mořských řas a peptidy snižují výskyt tmavých kruhů, váčků a otoků pod očima a redukují oční vrásky. 
  • Šetřete přírodu a svojí pleť opalovací emulzí s přírodním UV faktorem SPF30. Chlouba dynamicky rostoucí firmy NAFI GATE je přírodní polymer P3HB nahrazuje kosmetické látky, které škodí přírodě. Na rozdíl od nich je zcela rozložitelný ve vodě. Nezatěžuje tak životní prostředí a řeší jedny z nejzávažnějších problémů kosmetického průmyslu. Přírodní polymer P3HB nahrazuje nešetrné UV filtry, které pronikají do pokožky a škodí přírodě. Díky tomu nezapříčiňuje alergické reakce a nebělí korálové útesyPřírodní UV ochrana zůstává na pokožce, nezanechává bílou vrstvu a po smytí se ve vodě bez zbytku rozloží. 
  • Použijte jako fixátor opalovací spray od firmy Selvert. 
  • Dejte pleti a celému tělu blahodárnou lázeň použítím poopalovacího spreje, který udrží získanou hydrataci a vláčnost po celém těle a zejména v obličeji. 
SILNÁ HYDRATACE A DOPORUČENÁ PÉČE O PLEŤ SNIŽUJE RIZIKA POŠKOZENÍ, KTERÁ VZNIKAJÍ SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM.

Speciální produkty naleznete na našem e-shopu www.salony-vybaveni.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.