MANIKÚRA A PEDIKÚRA - PRAHA 3

MAni Nehty II Bez názvu.jpg

CND Schellac

Aplikace CND umožňuje nejšetrnější úpravu nehtů bez jakéhokoli poškození přírodních nehtů. Je zcela hypoalergenní, nehrozí plísně nehtů.

Dekorativní úprava nehtů vydrží 2 až 3 týdny ( dle kvality přírodních nehtů). Poskytuje ochranu a posilu přírodních nehtů. Schellac se nanáší v tenké vrstvě a tak působí přirozeně. Jeho aplikace a odstranění je pro nehet šetrné. Nedochází ke zpilování nehtové ploténky.

 

Klasická manikúra 

V tomto ošetření provádíme tyto kroky. Zkrácení nehtů na požadovanou délku následně zapilování nehtů. Naneseme změkčovadlo na kůžičky a po pár minutách kůžičky zahrneme zahrnovačem. Přebytečnou kůžičku a záděrky odstraníme štipkamy.  Poté nanášíme zvolený lak, CND Schellac, gel lak nebo P- shine.

P-shine neboli japonská manikúra je založena na přírodní bázi

P-shine je vhodný pro lámavé, nerostoucí, roztřepené nehty. Podporuje zdravý růst nehtů. Tato procedura je založena na zaleštění včelího vosku a mateří kašičky pomocí leštičky. Tím vzniká ochranná vrstva, která nehtům dodává výživu. Nehty jsou po aplikaci krásně lesklé. P-shine se doporučuje také aplikovat po sundání gelových nebo akrylových nehtů.

Výhody p-shine:

- prevence proti lámaní a třepení nehtů
- pevnější a pružnější nehtyPedi nehty.jpg
- dlouhodobý účinek – až 14 dní
- přirozený a zdravý vzhled nehtů
- jednoduchý postup – aplikace do 30 minut

 

 

Klasická pedikúra

Procedura začíná teplou lázní s mořskou solí. Následně se odstraní zrohovatělá kůže pomocí skalpelu. Podle přání klienta se zastřihnou nehty na požadovanou délku, zatlačí se kůžičky, nehet se zapilujte a doleští pěnovým blokem.

Pomocí nanesení voňavého peelingu odstraníme zbytky odumřelé pokožky a nohy nám krásně prokrví. Po umytí peelingu se použije škrabka, kterou se dohladí nerovnosti na chodidle. Podle přání klienta se může aplikovat výživný lak, barevný lak, gel lak nebo CND Schellac. Na konec ošetření se nanáší výživný, hydratační krém.

 

Lázeňská pedikúra

Pedi nehty masáž  Bez názvu.jpg

Procedura začíná teplou lázní s mořskou solí. Následně se odstraní zrohovatělá kůže pomocí skalpelu. Podle přání klienta se zastřihnou nehty na požadovanou délku, zatlačí se kůžičky, nehet se zapiluje a doleští pěnovým blokem.

Pomocí nanesení voňavého peelingu se odstraní zbytky odumřelé pokožky a nohy nám krásně prokrví. Po umytí peelingu se použije škrabka, kterou se dohladí nerovnosti na chodidle. Na chodidlo se nanese výživná hydratační maska a chodidlo se zabalí do papučky kde je v teple. Poté masku sundáme za pomocí ručníku a naneseme voňavý masážní olej a provádíme masáž chodidel. Na závěr naneseme výživný krém.

 

Lázeňská pedikúra příznivě působí na pokožku nohou, uvolňuje svaly, má ozdravující efekt díky použití speciálních přípravků, které zvláčňují, hydratují, vyživují pokožku. Při této proceduře si příjemně odpočinete a užijete si chvilku pro sebe.

Objednávejte se u naší Zuzky na telefonním čísle - 603 710 959 zuzka ii.jpg

Ceník 

Chcete zakoupit laky na nehty nebo krémy pro ošetření rukou či nohou? Klikněte na níže uvedený odkaz.    

https://www.salony-vybaveni.cz/

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting