KAVITACE PRAHA

Kavitace

KavitaceKavitace je metoda, která slouží k formování postavy. Používá se nabřicho a boky, stehna, hýždě a nohy.

Je mnoho studií, která používají kavitaci jako všelék na veškeré problematické partie. POZOR! Tento způsob však není pro všechny zcela funkční!

Je potřeba nalézt ideální kombinaci přístrojového vybavení a samotných procedur na dané problematické partie.

KAVITACE + VACUPRESS + LYMFODRENÁŽ

V současné době nejefektivnější kombinace ošetření KAVITACE s VACUPRESSEM a profesionální LYMFODRENÁŽÍ doplněná o preparáty posilující zdravé odbourávání tuků.

Nejúčinnější je v současné době kombinace kavitace s vacupresem doplněná vždy o závěrečnou lymfatickou drenáž. Zárukou většího úspěchu je tyto procedury aplikovat odděleně tj. postupně.

Celkové ošetření může začít kavitací po dokonalém diagnostickém pohovoru. V časovém období mezi kavitacemi (cca od 8 do 14 dnů) je ideální provést alespoň 2 procedury vacupressu s lymfodrenáží.


Po tuto dobu má terapeut pod kontrolou úbytky na objemu, vidí změny na podkoží a reakce těla na již absolvovaná ošetření. Má tak možnost přesně zacílit na dané partie.

Zkušený terapeut při provádění vacupressu pozná přesně daná místa, kde je posléze zapotřebí aplikovat kavitační ošetření.

KavitaceTato místa pozná pouze profesionál s dlouholetou praxí. Žádný z přístrojů nedokáže lépe definovat daná místa pro ošetření kavitačním přístrojem.Zkušenost terapeuta je nenahraditelná a zaručuje cílené ošetření s vysokou efektivitou.

Zárukou bezpečného ošetření jsou nejenom certifikované přístroje, ale zejména profesionalita obsluhy, která dané ošetření provádí.

Ošetření trvá cca 30 minut.
Ceny se pohybují od 1 500 Kč za proceduru.

Kontraindikace:

  • Menstruace v den kavitace, srdeční choroby, po transplantacích a s bypassem, cévní poruchy a arteoskleróza, vážná jaterní a ledvinová onemocnění, záněty a infekční onemocní v místě aplikace, vysoký cholesterol, trombóza, tomboflebitida, osoby užívající léky proti srážlivosti krve, těhotenství, kovové implantáty v těle.

V případě zájmu o bližší informace vyplňte kontaktní dotazník a my se vám ozveme.

VIDEOPREZENTACE NAŠEHO CENTRA S UKÁZKAMI PROCEDUR:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.