BalanceTest společnosti Zinzino je jednoduchým sebetestem, který po odebrání kapilární krve z prstu umožňuje analýzu obsažených mastných kyselin prováděnou s využitím techniky suché krevní kapky (DBS). Bude-li naším cílem analýza mastných kyselin, je vědecky dokázáno, že technika DBS je právě tak přesná, jako odebrání vzorku žilní krve. Je zapotřebí pouze několika kapek krve ze špičky prstu umístěných na filtrační papír Whatman®, a provedení potrvá necelou minutu. 

Níže vidíte výsledky již po 45 dnech. Z poměru 19:1 jsem se osobně dostal na úroveň 3,1:1. Pro vaší informaci budu přikládat každý další test po uplynutí 30 dní.
 
Výsledek prvního testu a  druhého testu po 45 dnech 
Zinzino - Honzino - test z 20.1.2023.jpgZinzino - Honzino - test z 27.2.2023.jpg
užíval jsem Health Protocol - Olej Premier + Zinobiotic + Xtend
  

Snížení cholesterolu po 2,5 měsíci o 1,12 na stupnici

Níže přikládám výsledky z běžné preventivní lekařské kontroly. Zaznamenal jsem s paní doktorkou zvýšený cholesterol. První odběr byl v roce 2019, zde byl celkový cholesterol 7,25. V roce 2023 se mi přes změnu ve stravě zvýšil meziročně cholesterol na 7,4. Doktorka rozhodla o nasazení prášků na cholesterol. Odmítl jsem je a řekl, že potřebuji 4 měsíce na změnu. Po 2,5 měsíci úžívání jsem si nechal udělat kontrolní odběr v Synlabu. Cholesterol se snížil  z 7,4 na 6,28 

    

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.