JEHLIČKOVÁ MEZOTERAPIE - Dermapen A6

Jehličková mezoterapie Praha 3

REVOLUČNÍ METODA OŠETŘENÍ POKOŽKY TĚLA A OBLIČEJE

Mezoterapie je revoluční metodou, kterou lze dosáhnout vynikajících účinků pro omlazení pokožky a  vypnutí vrásek, sjednocení tónu pleti, hydrataci pokožky a vyhlazení jizviček po akné či neštovicích.

CO JE MEZOTERAPIE?

Dermapen foto II.jpg

Mezoterapie je metoda omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou pomocí minimálně invazivního a většinou nebolestivého přístroje, který pomocí mikro jehliček aplikuje séra, plasmy, kyselinu hyalurovou či jiné účinné látky přímo do pokožky.

Kombinací  této mikro jehličkové terapie a účinných látek, které jsou vpravovány do střední vrsty kůže, dochází k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti. Jedná se o minimálně invazivní proceduru, která pomocí plazmy efektivně startuje regeneraci a obnovu unavené pleti.

         METODA S MIKRO JEHLIČKAMI

Dermapen foto.jpg

V našem Centru zdraví a krásy používáme moderní přístroj, který využívá většího množství sterilních jehel, pomocí kterých jsou séra aplikována a vpravována vertikálně do kůže, což zvyšuje efekt a zároveň je procedúra mnohem šetrnější k pokožce než jiné přístroje určené na mezoterapii.

Přístroj je inovativní v tom, že lze nastavit rychlost a hloubku vpichu a díky automatické vibraci, je zvýšena účinnost a apsorbce podpůrných sér a zároveň snížena bolestivost. Ošetření je proto rychlé a pohodlné.

Rozdíl oproti lokálně nanášeným hydratačním přípravkům na omlazení a vypnutí pleti je v tom, že běžné krémy a séra působí pouze na povrchu pokožky na již odumřelé buňky. Zatímco mikro jehličková terapie pomocí přístroje Dermapen působí tak, že se účinné látky dostávají v dostatečném a rovnoměrném množství do hloubky pokožky, kde mohou účinně aktivovat a nastartovat přirozenou regerenaci pokožky.

Chcete provádět stejné ošetření a rádi byste našli výkonný přístroj? Zde je odkaz na poradenství a výběr přístrojů.

https://www.salony-vybaveni.cz/pristroje-na-mezoterapie-2/

 

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting