Doporučujeme trojúhelník zdraví - Health protocol  

4 nejčastější chronické záněty v tělě

Chronický zánět buněk - řešení pomocí Balance Oil+

Chronický zánět střev - řešení pomocí Balance Oil+ a Zinobiotic+

Chronicky vznikající zánět díky vyššímu množství viscerálního tuku  - řešení pomocí Balance Oil+, Zinobiotic+, Xtend

Chronická zánět dutiny ústní - řešení pomocí Balance Oil+ a Xtend

Balance Oil+

BalanceOil+ je naše značková řada vše přírodních polyfenolových potravinových doplňků Omega Balance. Tato prvotřídní inovativní směs olejů z malých ryb ulovených ve volné přírodě a extra panenského olivového oleje získaného před sklizní je založena na naší jedinečné vědecky podložené receptuře a poskytuje velké množství polyfenolů pro účinné a efektivní vstřebávání a ochranu krevních lipidů. Bezpečně zvyšuje a udržuje hladinu omega-3 a upravuje poměr omega-6:3, což příznivě působí na hladinu cholesterolu, srdce2 a mozek.

Více informací...

Zinobiotic+

ZinoBiotic+ vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny. Tato vláknina je metabolizována v tlustém střevě, kde podporuje růst zdravých bakterií. ZinoBiotic+ pomáhá regulovat tvorbu cukru v krvi po jídle a udržovat zdravou hladinu cholesterolu. Vláknina podporuje mnoho zdravých funkcí střeva.

Více informací...

Xtend

Xtend, náš nejpokročilejší imunitní a výživový doplněk, je vynikajícím zdrojem mikro- a fytonutrientů (včetně 23 základních vitaminů a minerálů), stejně jako purifikovaných 1-3, 1-6 beta glukanů získávaných z  pekařských kvasinek, a zároveň chrání a obnovuje tělesné buňky a tkáně. Xtend je perfektním doplňkem přípravků BalanceOil a ZinoBiotic pro ucelení vašeho zdravotního protokolu.

Více informací...

Zdroj dynamické sekce: Kontaktní formulář (Formulář)

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.