BF LIFTING OBLIČEJE A LIFTING DEKOLTU

Lifting neboli vyhlazování obličeje je metoda, která vyhladí pleť s viditelným výsledkem ihned po absolvování ošetření. Od běžného liftingu, který je prováděn jako operační zákrok se náš BF liftingobličeje a dekoltu liší tím, že je neinvazivní a velice příjemný s ihned viditelnými výsledky.

Livting obličeje a dekoltu

BF LIFTING VYHLADÍ A DETOXIKUJE PLEŤ

BF Lifting obličeje a lifting dekoltu v našem centru má hloubkové a detoxikační účinky, působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky. Na BF lifting používáme tu nejmodernější techniku, která je v oblasti omlazování bez chirurgických zákroků na trhu dostupná.

BF LIFTING POMOCÍ LYMFOMASÁŽE

Jedná se o metodu lymfomasáže spojenou s kosmetickými tahy, kterou lze velice úspěšně redukovat vrásky a detoxikovat oblast obličeje a dekoltu. BF lifting je zcela přírodní a neinvazivní ošetření.

DÍKY BF LIFTINGU JE PLEŤ VIDITELNĚ VYPNUTÁ JIŽ PO PRVNÍM OŠETŘENÍ

BF lifting obličeje koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem liftingu je dokonalejší tvar obličeje.

Lifting obličeje

BF lifting doporučujeme osobám, které chtějí zlepšit svůj vzhled pokožky obličeje a dekoltu, aniž by se museli uchýlit k chirurgickémuz ákroku. Vyzkoušejte základní lifting a nechte si poradit,  jak pečovat o Vaší pleť, aby zůstala co nejdéle svěží a mladá. Ke zjemnění hlubokých vrásek a vyhlazení jemných vrásek dochází již po prvním ošetření. Speciální technika zaručuje čištění pleti nejen zvenku, ale i zevnitř. Tento moderní způsob ošetření je vhodný pro všechny typy pleti.

Díky využívání profesionální kosmetiky a přístrojového vybavení lze dosažený efekt ještě znásobit.

BF LIFTING + ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Po provedení BF liftingu jsou póry otevřeny, a tak je čištění pomocí ultrazvukové špachtle velice rychlé a pro klienta komfortní. Při pravidelném ošetřování nedochází k zanášení pleti a prohlubování vrásek.       

Kosmetickými tahy dochází ke zjemnění vrásek a lymfatickými tahy cílíme na čištění pleti zvenku i zevnitř. Tento způsob dvojího cílení na pleť a dekolt zajišťuje zvýšení mikrocirkulace v podkoží a stimulaci kolagenních vláken, která přirozenou cestou vypínají povolené partie v oblasti obličeje a dekoltu.

 

CENA

Základní BF lifting obličeje a dekoltu 900 Kč ...................................60 min.

Rozšířený BF lifting obličeje a dekoltu 1290 Kč................................90 min.

 

DOPORUČENÁ DOMÁCÍ PÉČE - VNĚJŠÍ

Collagenové sérum s kyselinou hyaluronovou 100ml

DOPORUČENÁ DOMÁCÍ PÉČE - VNITŘNÍ 

Collagen lRoyal 500ml nebo Collagen Glamour 7x50ml 

 HLEDÁTE TENTO ZPŮSOB OŠETŘENÍ VE VAŠÍ LOKALITĚ?  

KLIKNĚTE ZDE A PODÍVEJTE SE, KDE NAŠE SPOLEČNOST GARANTUJE CERTIFIKOVANÁ STUDIA  

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.