LYMFODRENÁŽ PRAHA - Vacustyler 

Vacustyler podtlaková lymfodrenáž

Vacustyler.jpg

Lymfodrenáž neboli lymfatická drenáž či masáž je v současnosti jednou z nejlepších metod umožňujících odstraňování celulitidy.

Lymfodrenáž je však velice populární léčebnou metodou i v dalších oblastech jako např. při detoxikaci organismu, zlepšování fyzické kondice organismu a používá se při redukci otoků jakéhokoliv původu. Lymfodrenáž lze provádět jak manuální technikou, tak i pomocí k tomu určených přístrojů.

Lymfatická drenáž působí na lymfatický systém organismu, který je tvořen mízními cévami a uzlinami tím způsobem, že zlepšuje proudění mízy a přispívá tím ke zlepšení odvádění škodlivin a nečistot z krve.

LYMFATICKÝ SYSTÉM

Lymfatický systém slouží k odvodu škodlivých látek z těla. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem cca 4 litry tekutin denně. Tyto tekutiny obsahují vodu, soli, bílkoviny, tuky, odumřelé buňky, baktérie a ostatní látky vzniklé jako odpad metabolických procesů těla.

Nadměrné zatížení lymfatického systému škodlivinami a toxiny se projevuje zvýšenou únavou a sníženou schopností organismu bojovat proti infekčním nemocem a jiným chorobám. Dále takto zatížený lymfatický systém způsobuje otékání nohou (hlavně v oblasti kotníků), otoky břicha či obličeje, zduření uzlin a celkovým oslabením imunitního systému.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Lymfatická drenáž přístrojovou metodou pracuje na různých principech, kdy nejčastěji je používáno působení postupující tlakové vlny. Dolní část těla je umístěna do speciálních lymfodrenážních kalhot, kdy se jednotlivé komory postupně nafukují pomocí naprogramovaných intervalů a tím způsobují lehký tlak, který účinně nahrazuje svalovou pumpu.

V našem centru zdraví a krásy používáme přístroj Master 12000, který je vynikajícím pomocníkem díky svým účinkům efektivního ošetření míst, na kterých se shromažďují tukové buňky, odpadní látky či tekutiny.

Další metodou lymfodrenáže je podtlaková lymfatická drenáž, která podporuje lepší prokrvení, spalování a zrychlení látkové výměny. Pro tuto metodu využíváme špičkového přístroje Vacustyler od společnosti WYERGANS.

 

TLAKOVÁ LYMFORDRENÁŽ - MASTER 12000

Lymfa.jpg

... odvodňuje

V masážních manžetách tohoto přístroje jsou zabudovány malé vzduchové komory. Ty se v pravidelných intervalech naplňují a vyfukují. Jemným tlakem je masírována jak horní, tak spodní část těla a tkanivo se v rytmických vlnách bez přerušovaných míst zbavuje přebytečných tekutin.

Tato jemná lymfatická masáž šetrně odstraňuje i otoky a edémy. Celé tělo je výborně prokrveno, zbaveno toxinů a pokožka je znatelně pevnější.

Ošetření trvá 30 až 45 minut a okamžitě pocítíte, že je celé Vaše tělo lehčí. 

VACUSTYLER - PODTLAKOVÁ LYMFODRENÁŽ

Vacustyler III.jpg

… prokrvuje

Tento přístroj pracuje na principu tlaku a podtlaku, který působí v přesně určených intervalech na dolní část těla. Ve fázi podtlaku se cévy rozšiřují, proudí do nich obrovské množství krve, která s sebou přináší plazmu a kyslík. V následující tlakové fázi se cévy silně stáhnou a vytlačí tak zplodiny látkové výměny z tkaniva směrem k trupu, kde je vylučovací orgány přirozeně zpracují.

… spaluje

Zatímco se Vacustyler postará o dokonalou látkovou výměnu, můžete se nechat rozmazlovat také Iono Care. Nejedná se o nic jiného než o inhalaci ionizovaného aktivního kyslíku, což je vlastně dokonale přefiltrovaný vzduch se zmnohonásobenou energetickou hodnotou. Pravidelná inhalace takového vzduchu se postará o to, aby veškeré buňky, tkáně i vnitřní orgány daleko lépe pracovaly a tím spotřebovávaly mnohem více energie, což vede k výraznému úbytku tělesné hmotnosti.

… zrychluje látkovou výměnu

První zmínky o magnetoterapii můžeme najít již před začátkem našeho letopočtu, přesto musela tato metoda ujít dlouhou cestu, než se začala používat profesionálně a opravdu efektivně. Dnes víme, že pulzní magnetické pole dokáže nejen zmenšovat otoky, ale také rozšiřovat cévy. V důsledku toho stoupá v ošetřované oblasti teplota, což podstatně urychluje látkovou výměnu.

Pulzní magnetické pole navíc mnohonásobně zvětšuje propustnost buněčných membrán, čímž se do buněk dostane podstatně více živin.

Ošetření je velmi příjemné a trvá asi 30-45 minut. 

Ceník 

Chcete provádět stejné ošetření a rádi byste našli výkonný přístroj? Zde je odkaz na poradenství a výběr přístrojů.

https://www.salony-vybaveni.cz/lymfodrenaz-3/

 

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting