CHCI MIMINKO, TĚHOTENSTVÍ

RÁDY BYSTE SI POŘÍDILY MIMINKO A CHCETE SVÉ TĚLO OČISTIT OD ŠKODLIVIN A PŘIPRAVIT HO NA TĚHOTENSTVÍ?

PELÍŠKY PRO MIMINKA

Je metoda, která je určena nastávajícím maminkám,aby se miminko lépe uchytilo a udrželo u budoucí maminky. Naše metoda čerpá ze zkušeností momentálně dostupných a uznávaných alternativních metod.

Snažíme se využít různých přístrojových technik a tím dochází k urychlení např. prokrvení pánevního dna, zpevnění břišní stěny, srovnání pH, celkového psychického zklidnění a mnoho dalších důležtých aspektů vedoucích k úspěšnému otěhotnění. Rovněž je třeba se věnovat i pohybovým aktivitám, které napomáhají měnit postavení pánevního dna.

Většinou se setkáváme s páry, které jsou podle lékařů zcela v pořádku, přesto se jim miminko přirozenou cestou nedaří. Nebo jsou před zákrokem na prenatální klinice a potřebují tzv. připravit pelíšek pro miminko.

Každá budoucí maminka, ale i tatínek by o svém rodičovství měli přemýšlet již od doby, kdy začínají pohlavně dozrávat. V tomto období musíme již o vajíčka a spermie pečovat a hýčkat je. V dnešní době si neplodnost nebo dlouhé čekání na miminko mnohdy páry způsobují sami.

TERAPIE "PELÍŠKY PRO MIMINKA"

Nové terapie paní Hedviky zaměřené na pomoc maminkám s otěhotněním a zdravotní přípravou nastávajících maminek před početím s názvem "Pelíšky pro miminka".

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting