Čtyři důležité kroky k restartu Vašeho těla

1. Diagnostikujte se pomocí testu

BalanceTest společnosti Zinzino je jednoduchým sebetestem, který po odebrání kapilární krve z prstu umožňuje analýzu obsažených mastných kyselin prováděnou s využitím techniky suché krevní kapky (DBS). Bude-li naším cílem analýza mastných kyselin, je vědecky dokázáno, že technika DBS je právě tak přesná, jako odebrání vzorku žilní krve. Je zapotřebí pouze několika kapek krve ze špičky prstu umístěných na filtrační papír Whatman®, a provedení potrvá necelou minutu. 

2. Zlepšete poměr Omega-6 a Omega-3 v těle

Zprůchodníte tak buněčnou membránu, kterou do buňky proudí živiny a z buňky ven toxiny. Zlepšením poměru tak zabráníte vytváření chronických zánětů v těle. To docílíte pomocí produktu Balance Oil.

3. Upravte svůj mikrobiom

Vyživte ty správné bakterie v celém střevním traktu a postarejte se tak o průchodnost, která vám zajistí dostatečný přísun živin do otevřených a zprůchodněných buněk. Tento proces zajišťuje 8 druhů vláknin s prebiotiky pod názvem Zinobiotic

4. Dodejte tělu správnou výživu

Bohužel současnou stravou je to téměř nemožné. Doporučuji tělo zadotovat potravinovými doplňky. My se snažíme žít celý život z vlastních produktů na zahradě, jíme vlastní maso, vajíčka, pijeme skvělou vodu ze své studny, ale i tak jsme nebyli vůbec v příjemných hodnotách, které ukázal test. Dokonce si vozím ryby z Norska a tak jsem si bláhově myslel, že můj test bude lepší. No, měl jsem nepříjemných 19:1. Pokud chcete, mám své testy zveřejněné na našich stránkách. Pro výživu doporučujeme Xtend, který nejen že do těla doplní 23 druhů vitamínů, minerálních látek a stopových prvků, ale dokáže pomocí mořské řasy redukovat záněty v ústech.

Zdroj dynamické sekce: Kontaktní formulář (Formulář)

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.