RADIOFREKVENCE - potěšení pro vaše podkoží

Foto RAdiofrekvence.jpg

Odstraňte vrásky, vypněte povolené partie na těle a obnovte tvorbu kolagenu.

Mono-tri-hexapolární radiofrekvence zaručuje bezbolestné řešení problému s rychlým výsledkem. Teplo pomáhá v první fázi vypnout pokožku a zároveň stimuluje kolagenová vlákna, která vyplní „mezírky" jež vzniknou po vypnutí pokožky a trvale tak pomáhají odstranit jednotlivé nerovnosti pokožky.

Radiofrekvenční technologie je nejstarší metodou používanou v oblasti estetické medicíny pro ošetření problémových partií, jakými jsou povislá bříška, pomerančová kůže na nohou či vrásky v obličeji. Během vývoje těchto přístrojů se postupně přecházelo od využití monopolárních hlavic v chirurgii, přes bipolární až k nejmodernějším tripolárním systémům kombinující monopolární prvky.

Radiofrekvence jsou výrazně bezpečnější a všestranější metodou než-li je tomu u ultrazvukových kavitací. Výhodou radiofrekvencí je okamžitá reakce pacienta na ošetření a dlouhotrvající účinky.

Indikace

  • Vyhlazení vrásek, vypnutí pleti, odstranění dvojitých brad, vypnutí dekoltu, vyhlazení pomerančové kůže vypínáním podkoží, redukce tukových buněk. 
RADIOFREKVENČNÍ OŠETŘENÍ - APLIKACE
  • Obličej, krk, dekolt, paže, břicho, hýždě, stehna.

RADIOFREKVENCE - JAK NA FIBROPLASTY, KTERÉ JSOU ZODPOVĚDNÉ ZA TVORBU ELASTINOVÝCH A KOLAGENOVÝCH VLÁKEN?

Zadeček .jpg

Nedostatek kolagenových vláken v tkáni způsobuje její nerovnost a nerovnoměrné rozložení těchto vláken má za následek vytvoření postupných prohlubenin - vrásek či pomerančové kůže.

Kolagen je možné stimulovat v těle pomocí působení tepla a mikroproudů, jež pomohou tyto vlákna regenerovat a znásobit jejich počet až desetinásobně.

Prvotní efekt ošetření je vypnutí pokožky a pocit stažené kůže v obličeji, dekoltu či na nohou - toto představuje okamžitý efekt ošetření - v následujících dnech dochází k obnově vláken -obnova kolagenových vláken je dlouhodobý proces trvající cca 3 týdny.

Ošetření trvá cca 40 minut.

Ceník 

Chcete provádět stejné ošetření a rádi byste našli výkonný přístroj? Zde je odkaz na poradenství a výběr přístrojů.

https://www.salony-vybaveni.cz/radiofrekvence-pristroje-2/inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.