Představujeme Vám Novinku pro rok 2022 Medical Treatment Device.

Nová procedura MTD naděje pro mnoho lidí s poruchy pohybového aparátu

EMS + Radiofrekvence + Fyzio ošetření 

EMS SCULP terapie.jpg

Jedná se intenzivní ošetření s okamžitým účinkem.  

Daniel je specialista ve svém oboru. Jeho zkušenosti z fyzioterapie a přístrojového ošetření ho dovedli ke skvělým výsledkům.  Práce s klienty, kteří mají problémy s pohybovým aparátem je náročná, ale zároveň ho motivuje k dalším novým postupům v ošetření.

Daniel říká: „Vše začíná u stravy, pohybu a pozitivního myšlení. Ale pozor! Je nutné si uvědomit jakou roli v našich životech hrají i velké maličkosti.

Co to jsou velké maličkosti, Dane?

Je třeba klást důraz na běžné věci, které ovlivňují náš pohybový aparát. Například, jaké nosíte boty, na jaké matraci spíte, kolik denně prosedíte na židli, na jaké židli sedíte, kolikrát se napijete, jak dýcháte a mohl bych pokračovat dál. Důležité je, kde odpočíváte, jak odpočíváte, jak dlouho sledujete televizi, ležíte u televize či sedíte? Ano toto všechno ovlivňuje vývoj nebo poškození pohybového aparátu.

Největší problém je nedostatek pohybu a významně dlouhá práce u PC nebo surfování na telefonu. Vím, že to je civilizační choroba a je těžké se vzdát sociálních sítí, a přijímat tak menší množství informací. Takže tady asi k redukci nikoho nepřinutíme.  Jak tedy na pohybový aparát, aby dobře fungoval a nedocházelo k blokacím?

Cesta je v pravidelné údržbě. Ano slyšíte dobře, je to jako s autem. Je nutné s tělem pracovat, když ho na druhé straně velice zatěžujeme. 

Když se nechceme vzdát běžných požitků, tak dopřejme tělu řízený relax a pohodu.

Můj systém přístrojového ošetření zkombinovaný uvolňovacími technikami je prozatím nejlepší recepturou pro prosperující pohybový aparát.

 

Co Vás čeká na takovém ošetření?

Kombinace několika HIGH TECH PŘÍSTROJŮ a manuální uvolňovací techniky. 

fYZIO.jpg

Nejčastěji používám monopolární radiofrekvenci na prohřátí a povolení spazmů po dobu 20 min. Tato vysoká frekvence proudí do hlubokých tkání v hodnotách až 5MHz a přeměňuje se na teplo. Provokuje fibroblasty k větší tvorbě kolagenu a rozvolňuje trigerpointy.

Následuje elektromagnetická stimulace svalových vláken pomocí EMS pro křížovou a bederní oblast. U stimulace svalstva v průběhu ošetřeni dochází k duplicitnímu prohříváni infra přístrojem Zen Bean, která zajišťuje dodatčné uvolnění svalstva v postižených partiích, právě při jeho procvičování.

U oblasti mezi lopatkami a v šíjové části se místo EMS používá elektrovakuové ošetření přístrojem PhysioGo 700. Tato prohřívací a stimulující část trvá dohromady 50min.

 

Dalších 25min. se věnuji uvolňování postižených partií. Všechny uvolňovací a protahovací cviky jsou přesně a individuálně zaměřeny na každého klienta.

Abychom se netočili v bludném kruhu, tak je potřeba se zaměřit i na příčinu těchto blokací, utlačování nervů a vyhřezlých plotének.

Nejčastější příčiny poškození pohybového aparátu:

  • stravovaní (překyselení organismu)
  • přetížení pohybového ústrojí
  • stress
  • příliš málo pohybu nebo příliš mnoho pohybu
  • nadváha

Součástí přijímacího pohovoru je i diskuze o výše uvedených příčinách a jejich eliminace. S některými příčinami jsem schopen pomoci, ale některé jsou pouze na klientovi.

NYNÍ AKCE - Jako odměnu za vaší návštěvu tu nyní máme ukázkovou lymfodrenáž zdarma. Tato tlaková nebo podtlaková masáž, detoxikuje vaše tělo, rozproudí lymfu a zrychli Vás metabolismus. Toto vše je ideální kombinace pro tělo v kondici.  

 

Těším se na Vaší návštěvu a věříme, že i vy budete spokojeni jako mnoho mých klientů.

 

Dis. Daniel Baťha – fyzioterapeut a zdravotní masér

Ceník 

Chcete provádět stejné ošetření a rádi byste našli výkonný přístroj? Zde je odkaz na poradenství a výběr přístrojů.

www.salony-vybaveni@seznam.cz

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting