Komplexněji už to nejde!

Chci se objednat

Mydlipupek 3. generace s Radiofrekvencí + Lymfodrenáž 

Garance nejnižší ceny v ČR + Profi obsluha 

 

Jak dlouho s přístrojem pracujeme a proč Mydlipupek?    

V roce 2020 jsme spustili ošetření přístrojem EMS. Naše milé klientky ho nazvaly interně Mydlipupek. Vtipná přezdívka tomuto stroji zůstala již natrvalo. :-))

 

Osvědčená kombinace aneb dva roky praktických zkušeností

Kombinaci EMS+RF+Lymfa ošetření, kterou nabízíme je osvědčená v praxi a ukazuje nám nejlepší výsledky, které je možné s tímto EMS přístrojem dosáhnout.

Proč právě tato kombinace? 

Pro ideální tvorbu svalů je potřeba mít svaly prohřáté, což zajišťuje námi nabízený přístroj 2in1 EMS+RF.

Radiofrekvence, která působí na svalstvo a prohřívá ho do hloubky se postará o přípravu svalstva na pohybovou aktivitu. V ten samý moment tento unikátní přístroj pracuje přímo se svalem. Neuvěřitelných 22000 impulsů během 30 minut působí na vaše svalstvo, zajistí uvolnění a zároveň stimulaci svalové tkáně ve vámi požadované partii.

Přístroj je kouzelný v tom, že stimuluje svalstvo, ale zároveň redukuje i přebytečnou tukovou tkáň. Toto vše je práce nového přístroje EMS + RF

 

Jakým přístrojem budete ošetřováni?

Nyní disponujeme přístrojem třetí generace se čtyřmi aplikátory. Standardní ošetření je se dvěma aplikátory, pokud však chcete řešit více partií na jednou, tak je to možné. Nebo s sebou vezměte jednoduše kamarádku nebo kamaráda. Na jednom přístroji mohou být nezávisle připojeni dva klienti. Každý z klientů si může separátně nastavit intenzitu a délku ošetření. 

Obsluha v podobě fyzioterapeuta Daniela Vám určí osobní plán návštěv, přesně podle vašich proporcí a partií, které chcete řešit. 

 

Proč fyzioterapeut Daniel?

No, protože chceme, abyste měli co nejlepší výsledky. Daniel dohlíží na stimulaci těch správných svalů. Více informací od Daniela naleznete níže. Přístroj totiž není zaměřený pouze na růst svalové tkáně a redukci tukové tkáně, ale řeší mnoho dalších problémů v oblasti opěrné soustavy a správného držení těla.

Slovo ošetřujícího fyzioterapeuta:  

Často se setkávám s lidmi, kteří trpí bolesti zad v důsledku přetížení bederní páteře. Díky přetížení vznikají problémy s páteří. Mezi nejčastějšími problémy řeším blokaci m. Piriformis (Hruškový sval), který při svém přetížení ultačuje sedací nerv. Další častou věcí je blokace SI skloubení nebo výhřez plotének v bederní oblasti. Toto přetížení vzniká mimo jiné i oslabením abdominalních svalů, které má za následek například abdominalní diastázu. Díky přístroji EMS posílíme vaše břišní svalstvo správně a rovnoměrně, zpevníme celkovou stabilitu těla a ulevíme od útlaku bederní páteře. Doporučuji během 6 návštěv EMS+RF+Lymfodrenáž, alepsoň jednou navštívit masáž, při které zkontrolujeme zda svaly nejsou přetižené v důsledku posílení jiné části a případně uvolníme nejčastěji stažené svaly. Mezi často uvolňované svaly v souvislosti s bederní páteří patří hamstringy, tensor fascie latae (napínač stehení povázky) a glutelaní (zadkové) svaly, tyto svaly ovlivňují postavení bederní páteře a kyčlí. 

Na jaké partie je přístroj ideální?  

Proč lymfodrenáž jako součást ošetření? 

   

Lymfodrenáž v tlakových kalhotech nebo podtlaková lymfodrenáž Vacustyler zajišťují odvod přebytečné kyseliny mléčné a odpadních látek pomocí lymfatického systému. Jednoduše redukujeme tuky, zpevníme svalstvo a pročistíme lymfatický systém. Díky tomuto ošetření dojde ke zrychlení metabolismu a tělo se začne kondičně zlepšovat.  Po takové aplikaci včetně závěrečné lymfodrenáže se cítíte FIT a nemáte žádné svalové bolesti jako když se vrátíte z posilovny.

 

Dají se zvolit ještě jiné kombinace ošetření? 

Ano, naše studio se zabývá formováním postavy již 17 let. Kombinace EMS je možná s dalšími přístroji jako je Liposonic, Vacupress, Cryolipolýza nebo Cavitace. Ovšem vždy nezapomeňte na odplavení škodlivých látek z těla pomocí lymfodrenáží.

 

Kdo může přijít na toto ošetření? 

Před každým ošetřením je nutné projít diagnostickým pohovorem. Neberte to jako zdržování. Je to pro přesné zacílení a hlavně pro vaše zdraví. Musíme znát přesně Váš zdravotní stav a po takovém pohovoru Vám obsluha sdělí počet návštěv, cenu a hlavně, zdali můžete toto ošetření podstoupit. Na tento pohovor si rezervujte 60 min vašeho času. V případě zakoupení ošetření je pohovor ZDARMA. Pokud se rozhodnete, že ošetření nechcete, tak si uhradíte pouze vstupní pohovor v ceně 690Kč.    

 

Kolik ošetření doporučujeme? 

Jedno ošetření nic neřeší,  dle našich zkušeností je potřeba podstoupit alespoň 6 ošetření. Určitě záleží na tom, jaké přání budete mít jako klient a kolik partií chcete řešit. To vše se dozvíte při diagnostickém pohovoru.

 

Jak se objednat a u koho?

Vzhledem k vytíženosti našich ošetřujících prosíme odeslat krátkou sms. „zavolejte prosím, mám zájem o ošetření EMS“ 

Ošetřením se u nás zabývá:

Hedvika Baťhová kosmetička a masérka

+420 602 158 519 

Bc. Daniel Baťha Fyzioterapeut

+420 773 603 126 

ONLINE OBJEDNÁVKY KLIKNĚTE ZDE 

Chci se objednat

Ceník 

Chcete provádět stejné ošetření a rádi byste našli výkonný přístroj? Zde je odkaz na poradenství a výběr přístrojů.

https://www.salony-vybaveni.cz/multifunkcni-pristroje-na-telo-2/

     

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.