JIŽ 16 LET S NAŠIMI KLIENTY 

Video XX Bez názvu.jpg

V Body Factory se sdružuje hned několik subjektů, kteří jsou specialisty ve svém oboru a přistupují ke svým zákaznicím s maximální péčí a porozumněním.

Najdete zde ucelené služby v oblastech: 

Jedinečné řešení chronických zánětů v těle. Kombinace kvality a účinnosti produtků firmy Zinzino, zlepšuje Vaši kondici fyzickou i psychickou. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací. Změňte svoje zdraví k lepšímu.

Více

Jedině u nás se setkáte s kombinací High Tech přístrojů společně s profesionální péčí. Tato vždy aktuální kombinace je zárukou příjemného ošetření a skvělých výsledků. Vždy se zaměřujeme na aktuální stav vaší pleti. Proto se s námi nebudete nikdy nudit.        

Více

Formováním postavy se zabýváme již 16 let. Vždy pracujeme s nejmodernější technikou. Jsme ošetřujícími, ale zároveň školiteli a dovozci přístrojové techniky. Disponujeme vždy s posledními Hity, které jsou námi testovány a víme, že přináší skvělé výsledky.              

Více

Zdravotní, relaxační a tlakové masáže prováděné fyzioterapeutem zajišťují odborné provedení s vysokou dávkou uvolnění a skvělého pocitu. Vychutnejte si jakoukoliv masáž či ošetření laserem, magnetem, ultrazvukem nebo jejich kombinacemi 

Více

Nechte se hýčkat našimi profesionálkami na lázeňskou pedikůru či manikůru. Voňavé peelingy a zábalové masky Vám navozují příjemné pocity. Dokonale upravené nehty na rukou a nohách Vám dodají na kráse a pocitu sebevědomí na káždém kroku.   

Více

U nás se rovněž můžete setkat se službami v oblasti dámského i pánského kadeřnictví. Dokonalé střihy, péče o vlasy, barvení či melíry jsou denodenní rutinou pro náš tým kadeřnic. Kadeřnice Vám vždy ochotně poradí a budou se Vám 100% věnovat.         

Více

Bezpečné opalování je pro nás priorita. Certifikované trubice jsou základem pro nádherně opálenou pleť. Vyzkoušejte poslední typ solária Luxura s možností sprchování a spuštění krásné vůně. Solární kosmetika zajišťuje kašmírově hebkou pleť. 

Více

Diferencované ošetření celulitidy provádíme přesně dle pokynů z Německa. Tento propracovaný systém je zárukou trvalého odstranění celulitidy. Kombinací vacupressu a lymfodrenáže dochází k úplnému vyhlazení podkoží. Po ošetření se budete cítit báječně.

Více

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.