BODY FACTORY - PRAHA 3

ZAKLADATEL FRANCHISINGOVÝCH STUDIÍ BODY FACTORYHEDVIKA BAŤHOVÁSPOLEČNĚ S VERONIKOU NYMBURSKOU  

Majitelka studia Body Factory a zakladatelka Franchisingového projektu Hedvika Baťhová pracuje sama aktivně na svém studiu. Díky neustálemu kontaktu s klientkami špičkuje své procedury každý den. Praxe jí přináší mnoho zajímavých poznatků a zkušeností, které ráda šíří dál mezi své franchisingové kolegyňky.     

Vše co najdete na našich stránkách v oblasti kosmetiky a péče o tělo je prověřeno a odzkoušeno právě paní Hedvikou. Než pouštíme nové typy procedur do našeho nabídkového portfolia, tak vše důkladně zkoušíme a prověřujeme po dobu mninimálně 3-6 měsíců. Když nová procedura splňuje naše kritéria a má očekávané výsledky, tak teprve po té se umisťuje do naší nabídky. Tím samým způsobem se již dlouhodobě věnuje výběru kosmetických produktů.     

VŠE CO NABÍZÍME JE NA NÍŽE UVEDENÉM ODKAZU BODY FACTORY PRAHA 3 TÁBORITSKÁ 24

 TELEFON NA PANÍ HEDVIKU

602 158 519 

KOSMETICKÝ SALÓN VERČA

PŘEDSTAVUJEME NOVÉ STUDIO VERČA

S GARANCÍ BODY FACTORY

TEL.: 737 154 787 

S naší společností Body Factory spolupracuji již 5 let. Pod Vedením Hedviky Baťhové, která se jí věnovala již v době školní praxe z Verči vyrostl profík hned ve třech oborech. Kosmetika, pedikúra a formování postavy. 

Verča je  v první řadě vynikající kosmetička, která zvládá všechny typy přístrojového ošetření včetně aplikace produktových řad, které v Body Factory nabízíme.

Pokud k ní zavítáte, tak se vždy potkáte s usměvavou milou slečnou, která profesionálně posoudí vaší pleť a doporučí jak s pletí zacházet a co by bylo to nejlepší z námi nabízených druhů terapií. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.